Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-27 19:00 220101002 IF Älgarna - Junsele IF 3 - 1 Högslättens IP
2018-04-27 19:00 220101006 Sollefteå GIF FF - Anundsjö IF 2 3 - 1 Nipvallen
2018-04-28 14:00 220101001 Undroms IF - Björna IF 2 - 3 Nipvallen
2018-04-29 13:00 220101005 Friska Viljor FC 2 - Härnösands FF 2 6 - 0 Skyttis IP
2018-04-29 14:00 220101003 Frånö SK (Kramfors 2) - Sidensjö IK 3 - 2 Kramfors IP A-plan
Maj
2018-05-01 12:00 220101008 Sidensjö IK - IF Älgarna 1 - 1 Skyttis IP
2018-05-01 14:00 220101007 Junsele IF - Undroms IF 3 - 3 Nipvallen
2018-05-01 15:00 220101009 Hägglunds IoFK - Frånö SK (Kramfors 2) 5 - 3 Skyttis IP
2018-05-01 15:00 220101010 Härnösands FF 2 - KB 65 IF 2 - 4 Högslättens IP
2018-05-02 19:00 220101011 Anundsjö IF 2 - Friska Viljor FC 2 0 - 0
2018-05-04 19:00 220101004 KB 65 IF - Hägglunds IoFK 4 - 3 Forsvallen Konstgräs
2018-05-08 19:00 220101014 KB 65 IF - Anundsjö IF 2 2 - 0 Forsvallen Konstgräs
2018-05-08 19:00 220101015 Frånö SK (Kramfors 2) - Härnösands FF 2 2 - 0 Kramfors IP A-plan
2018-05-08 19:00 220101016 IF Älgarna - Hägglunds IoFK 9 - 0 Högslättens IP
2018-05-08 19:00 220101017 Undroms IF - Sidensjö IK 0 - 1 Nipvallen
2018-05-10 14:00 220101013 Friska Viljor FC 2 - Sollefteå GIF FF 3 - 4 Skyttis IP
2018-05-11 19:00 220101024 Sidensjö IK - Junsele IF 0 - 3 Olympia
2018-05-13 15:00 220101019 Undroms IF - Hägglunds IoFK 4 - 2 Nipvallen
2018-05-15 19:00 220101020 Härnösands FF 2 - IF Älgarna 0 - 4 Högslättens IP
2018-05-15 19:00 220101021 Anundsjö IF 2 - Frånö SK (Kramfors 2) 4 - 0
2018-05-15 19:00 220101022 Sollefteå GIF FF - KB 65 IF 6 - 0 Nipvallen
2018-05-15 19:00 220101023 Björna IF - Friska Viljor FC 2 3 - 1 Biggevallen
2018-05-22 19:00 220101025 KB 65 IF - Friska Viljor FC 2 2 - 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-05-22 19:00 220101026 Frånö SK (Kramfors 2) - Sollefteå GIF FF 1 - 2 Tuvan
2018-05-22 19:00 220101027 IF Älgarna - Anundsjö IF 2 0 - 0 Ängevallen
2018-05-22 19:00 220101028 Undroms IF - Härnösands FF 2 4 - 1 Bohedsvallen A-plan
2018-05-22 19:00 220101029 Junsele IF - Hägglunds IoFK 8 - 2 Mon
2018-05-22 19:00 220101030 Björna IF - Sidensjö IK 1 - 4 Biggevallen
2018-05-25 19:00 220101031 Anundsjö IF 2 - Undroms IF 8 - 0
2018-05-25 19:00 220101032 Sollefteå GIF FF - IF Älgarna 1 - 3 Nipvallen
2018-05-25 19:00 220101034 Björna IF - KB 65 IF 1 - 4 Biggevallen
2018-05-25 19:00 220101035 Hägglunds IoFK - Sidensjö IK 3 - 2 Humanresurs Arena
2018-05-25 19:00 220101036 Härnösands FF 2 - Junsele IF 2 - 8 Högslättens IP
2018-05-26 11:00 220101033 Friska Viljor FC 2 - Frånö SK (Kramfors 2) 6 - 0 Skyttis IP
2018-05-29 19:00 220101012 Björna IF - Sollefteå GIF FF 2 - 1 Biggevallen
Juni
2018-06-01 19:00 220101037 Frånö SK (Kramfors 2) - KB 65 IF 0 - 6 Tuvan
2018-06-01 19:00 220101040 Junsele IF - Anundsjö IF 2 5 - 1 Mon
2018-06-01 19:00 220101042 Hägglunds IoFK - Björna IF 2 - 3 Humanresurs Arena
2018-06-03 16:00 220101038 IF Älgarna - Friska Viljor FC 2 2 - 1 Ängevallen
2018-06-05 19:00 220101045 Björna IF - Frånö SK (Kramfors 2) 1 - 1 Biggevallen
2018-06-07 19:00 220101043 Friska Viljor FC 2 - Undroms IF 5 - 0 Skyttis IP
2018-06-07 19:00 220101047 Anundsjö IF 2 - Sidensjö IK 4 - 2 Olympia
2018-06-08 19:00 220101044 KB 65 IF - IF Älgarna 0 - 3 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-06-08 19:00 220101046 Härnösands FF 2 - Hägglunds IoFK 3 - 3 Brovalla IP
2018-06-08 19:00 220101048 Sollefteå GIF FF - Junsele IF 1 - 1 Nipvallen
2018-06-12 19:00 220101049 IF Älgarna - Frånö SK (Kramfors 2) 0 - 1 Ängevallen
2018-06-12 19:00 220101050 Undroms IF - KB 65 IF 3 - 6 Bohedsvallen A-plan
2018-06-12 19:00 220101051 Junsele IF - Friska Viljor FC 2 2 - 4 Mon
2018-06-12 19:00 220101052 Sidensjö IK - Sollefteå GIF FF 3 - 3 Sidensjö IP
2018-06-12 19:00 220101053 Hägglunds IoFK - Anundsjö IF 2 1 - 2 Bussbyvallen A-plan
2018-06-12 19:00 220101054 Härnösands FF 2 - Björna IF 0 - 4 Brovalla IP
2018-06-15 19:00 220101018 Junsele IF - Björna IF 3 - 0 Mon
2018-06-15 19:00 220101041 Sidensjö IK - Härnösands FF 2 4 - 2 Sidensjö IP
2018-06-19 19:00 220101055 Frånö SK (Kramfors 2) - Undroms IF 2 - 2 Tuvan
2018-06-19 19:00 220101056 Björna IF - IF Älgarna 0 - 2 Biggevallen
2018-06-19 19:00 220101057 Anundsjö IF 2 - Härnösands FF 2 5 - 2
2018-06-19 19:00 220101058 Sollefteå GIF FF - Hägglunds IoFK 4 - 1 Nipvallen
2018-06-19 19:00 220101059 Friska Viljor FC 2 - Sidensjö IK 6 - 2 Skyttis IP
2018-06-19 19:00 220101060 KB 65 IF - Junsele IF 0 - 3 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-06-26 19:00 220101061 Undroms IF - IF Älgarna 1 - 2 Bohedsvallen A-plan
2018-06-26 19:00 220101062 Junsele IF - Frånö SK (Kramfors 2) 2 - 1 Mon
2018-06-26 19:00 220101063 Sidensjö IK - KB 65 IF 2 - 2 Sidensjö IP
2018-06-26 19:00 220101064 Friska Viljor FC 2 - Hägglunds IoFK 2 - 0 Skyttis IP
2018-06-26 19:00 220101065 Härnösands FF 2 - Sollefteå GIF FF 0 - 6 Högslättens IP
2018-06-26 19:00 220101066 Anundsjö IF 2 - Björna IF 1 - 5
2018-06-29 20:00 220101039 Undroms IF - Sollefteå GIF FF 0 - 4 Bohedsvallen A-plan
Juli
2018-07-25 19:00 220101069 Sollefteå GIF FF - Härnösands FF 2 5 - 0 Nipvallen
2018-07-27 19:00 220101068 Björna IF - Anundsjö IF 2 1 - 6 Biggevallen
2018-07-27 19:00 220101070 Hägglunds IoFK - Friska Viljor FC 2 2 - 3 Bussbyvallen A-plan
2018-07-27 19:00 220101071 KB 65 IF - Sidensjö IK 5 - 0 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-07-27 19:00 220101072 Frånö SK (Kramfors 2) - Junsele IF 4 - 1 Tuvan
2018-07-31 19:00 220101073 Undroms IF - Frånö SK (Kramfors 2) 1 - 2 Bohedsvallen A-plan
2018-07-31 19:00 220101074 Junsele IF - KB 65 IF 1 - 0 Mon
2018-07-31 19:00 220101075 Sidensjö IK - Friska Viljor FC 2 4 - 1 Sidensjö IP
2018-07-31 19:00 220101076 Hägglunds IoFK - Sollefteå GIF FF 2 - 8 Bussbyvallen A-plan
2018-07-31 19:00 220101077 Härnösands FF 2 - Anundsjö IF 2 1 - 4 Brovalla IP
2018-07-31 19:00 220101078 IF Älgarna - Björna IF 1 - 2 Ängevallen
Augusti
2018-08-07 19:00 220101079 KB 65 IF - Undroms IF 2 - 1 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-08-07 19:00 220101080 Frånö SK (Kramfors 2) - IF Älgarna 0 - 1 Tuvan
2018-08-07 19:00 220101081 Björna IF - Härnösands FF 2 5 - 4 Biggevallen
2018-08-07 19:00 220101082 Anundsjö IF 2 - Hägglunds IoFK 6 - 2
2018-08-07 19:00 220101083 Sollefteå GIF FF - Sidensjö IK 3 - 0 Nipvallen
2018-08-07 19:00 220101084 Friska Viljor FC 2 - Junsele IF 3 - 4 Skyttis IP
2018-08-10 19:00 220101085 IF Älgarna - KB 65 IF 4 - 2 Ängevallen
2018-08-10 19:00 220101086 Undroms IF - Friska Viljor FC 2 1 - 4 Bohedsvallen A-plan
2018-08-10 19:00 220101087 Junsele IF - Sollefteå GIF FF 4 - 2 Mon
2018-08-10 19:00 220101088 Sidensjö IK - Anundsjö IF 2 8 - 4 Sidensjö IP
2018-08-10 19:00 220101089 Hägglunds IoFK - Härnösands FF 2 1 - 0 Bussbyvallen A-plan
2018-08-10 19:00 220101090 Frånö SK (Kramfors 2) - Björna IF 1 - 1 Tuvan
2018-08-14 19:00 220101091 Sollefteå GIF FF - Undroms IF 5 - 3 Nipvallen
2018-08-14 19:00 220101092 Friska Viljor FC 2 - IF Älgarna 1 - 1 Skyttis IP
2018-08-14 19:00 220101093 KB 65 IF - Frånö SK (Kramfors 2) 1 - 0 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-08-14 19:00 220101094 Björna IF - Hägglunds IoFK 4 - 1 Biggevallen
2018-08-14 19:00 220101095 Härnösands FF 2 - Sidensjö IK 1 - 1 Brovalla IP
2018-08-14 19:00 220101096 Anundsjö IF 2 - Junsele IF 0 - 2
2018-08-17 18:30 220101099 Undroms IF - Anundsjö IF 2 6 - 1 Bohedsvallen A-plan
2018-08-17 18:30 220101100 Junsele IF - Härnösands FF 2 12 - 1 Mon
2018-08-17 18:30 220101101 Sidensjö IK - Hägglunds IoFK 6 - 1 Sidensjö IP
2018-08-17 18:30 220101102 KB 65 IF - Björna IF 2 - 1 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-08-17 19:00 220101098 IF Älgarna - Sollefteå GIF FF 2 - 1 Ängevallen
2018-08-19 15:00 220101097 Frånö SK (Kramfors 2) - Friska Viljor FC 2 2 - 2 Tuvan
2018-08-22 18:30 220101067 IF Älgarna - Undroms IF 3 - 1 Ängevallen
2018-08-26 15:00 220101103 Härnösands FF 2 - Undroms IF 2 - 5 Brovalla IP
2018-08-26 16:00 220101104 Anundsjö IF 2 - IF Älgarna 1 - 6
2018-08-26 16:00 220101105 Sollefteå GIF FF - Frånö SK (Kramfors 2) 5 - 1 Nipvallen
2018-08-26 16:00 220101106 Friska Viljor FC 2 - KB 65 IF 3 - 1 Skyttis IP
2018-08-26 16:00 220101107 Sidensjö IK - Björna IF 2 - 1 Sidensjö IP
2018-08-26 16:00 220101108 Hägglunds IoFK - Junsele IF 1 - 4 Bussbyvallen A-plan
September
2018-09-01 15:00 220101111 IF Älgarna - Härnösands FF 2 6 - 1 Ängevallen
2018-09-02 15:00 220101112 Hägglunds IoFK - Undroms IF 2 - 0 Bussbyvallen A-plan
2018-09-02 16:00 220101109 KB 65 IF - Sollefteå GIF FF 0 - 3 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-09-02 16:00 220101110 Frånö SK (Kramfors 2) - Anundsjö IF 2 7 - 0 Tuvan
2018-09-02 16:00 220101113 Junsele IF - Sidensjö IK 1 - 0 Mon
2018-09-02 17:00 220101114 Friska Viljor FC 2 - Björna IF 6 - 1 Skyttis IP
2018-09-09 16:00 220101115 Sidensjö IK - Undroms IF 4 - 0 Sidensjö IP
2018-09-09 16:00 220101116 Hägglunds IoFK - IF Älgarna 0 - 3 Bussbyvallen A-plan
2018-09-09 16:00 220101117 Härnösands FF 2 - Frånö SK (Kramfors 2) 3 - 4 Högslättens IP
2018-09-09 16:00 220101118 Anundsjö IF 2 - KB 65 IF 4 - 0
2018-09-09 16:00 220101119 Sollefteå GIF FF - Friska Viljor FC 2 3 - 0 Nipvallen
2018-09-09 16:00 220101120 Björna IF - Junsele IF 1 - 2 Biggevallen
2018-09-16 16:00 220101122 KB 65 IF - Härnösands FF 2 6 - 1 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-09-16 16:00 220101123 Frånö SK (Kramfors 2) - Hägglunds IoFK 3 - 2 Tuvan
2018-09-16 16:00 220101124 IF Älgarna - Sidensjö IK 4 - 2 Ängevallen
2018-09-16 16:00 220101125 Undroms IF - Junsele IF 1 - 3 Bohedsvallen A-plan
2018-09-16 16:00 220101126 Sollefteå GIF FF - Björna IF 5 - 2 Nipvallen
2018-09-16 17:00 220101121 Friska Viljor FC 2 - Anundsjö IF 2 3 - 0 Skyttis IP
2018-09-23 16:00 220101127 Björna IF - Undroms IF 6 - 1 Biggevallen
2018-09-23 16:00 220101128 Junsele IF - IF Älgarna 1 - 1 Mon
2018-09-23 16:00 220101129 Sidensjö IK - Frånö SK (Kramfors 2) 1 - 0 Sidensjö IP
2018-09-23 16:00 220101130 Hägglunds IoFK - KB 65 IF 2 - 3 Bussbyvallen A-plan
2018-09-23 16:00 220101131 Härnösands FF 2 - Friska Viljor FC 2 3 - 5 Brovalla IP
2018-09-23 16:00 220101132 Anundsjö IF 2 - Sollefteå GIF FF 0 - 7