Spelprogram - Division 5 Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arnäs IF Lag 2 Johan Sjöberg 0702916306 gul/blå/gul/blå
Bik Sportklubb Gunilla Hjorth 0705226192 röd/röd/röd
Bjärtrå IS Patric Svanholm 061215099 0702300577 Svart/Vit/Gul
Bollsta IK Jörgen Strindlund 061220342 0705192958 Röd, Röd, Röda
Forsmo IF Jonny Hägglund 0706396542 Gul/Svart/Gul
Gottne 2/Mellansel Peter Fahlén 066053485 0703925565 Grön, Vit, Grön
Härnösand FC United Mohammed Gamal Badr Vitblå, Svart, Vitblå
Modo FF Gunilla Byström 0705232420 Röd/Svart/Röda
Molidens IK Tommy Strand 066091460 0706092236 Blå/vit, blå, vit
Nätra GIF Britt-Marie Vestin 0660225334 0706054212 Grön, Grön, Grön
Ramviks IF Magnus Söderholm 0706555569 Grön/vit, Grön, Grön
Skorpeds SK Tommy Karlsson 0730566407 Svart/Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-02 19:00 220110006 Arnäs IF Lag 2 - Gottne 2/Mellansel 1 - 3 Humanresurs Arena
2018-05-05 11:30 220110005 Molidens IK - Forsmo IF 1 - 1 Olympia
2018-05-05 15:00 220110004 Modo FF - Bollsta IK 5 - 3 Norbergsvallen
2018-05-05 16:00 220110002 Ramviks IF - Härnösand FC United 0 - 1 Torsvalla IP
2018-05-05 16:15 220110001 Skorpeds SK - Bjärtrå IS 4 - 2 HumanResurs Arena A 11
2018-05-06 13:00 220110003 Nätra GIF - Bik Sportklubb 1 - 6 Skyttis IP
2018-05-09 18:00 220110008 Bik Sportklubb - Ramviks IF 0 - 2 Högslättens IP
2018-05-09 20:15 220110007 Härnösand FC United - Skorpeds SK 3 - 1 Myran
2018-05-10 19:00 220110009 Bollsta IK - Nätra GIF 1 - 4 Kramfors IP A-plan
2018-05-12 17:00 220110029 Härnösand FC United - Bollsta IK 7 - 0 Myran
2018-05-16 19:00 220110013 Molidens IK - Arnäs IF Lag 2 0 - 3
2018-05-16 19:00 220110014 Modo FF - Gottne 2/Mellansel 0 - 3 Olympia
2018-05-16 19:00 220110015 Nätra GIF - Forsmo IF 7 - 0 Västanå IP
2018-05-16 19:00 220110017 Skorpeds SK - Bik Sportklubb 5 - 0 Bränna IP
2018-05-16 19:00 220110018 Härnösand FC United - Bjärtrå IS 1 - 1 Högslättens IP
2018-05-18 19:30 220110016 Ramviks IF - Bollsta IK 4 - 1 Högslättens IP
2018-05-20 15:00 220110011 Gottne 2/Mellansel - Molidens IK 2 - 2 Tallparken A
2018-05-21 19:00 220110010 Forsmo IF - Modo FF 2 - 4 Forsmo IP
2018-05-23 19:00 220110019 Bollsta IK - Skorpeds SK 0 - 4 Bollstavallen A-plan
2018-05-23 19:00 220110020 Forsmo IF - Ramviks IF 1 - 4 Forsmo IP
2018-05-23 19:00 220110021 Gottne 2/Mellansel - Nätra GIF 1 - 3 Tallparken A
2018-05-23 19:00 220110022 Arnäs IF Lag 2 - Modo FF 1 - 5 HumanResurs Arena A 11
2018-05-23 19:00 220110023 Bjärtrå IS - Molidens IK 3 - 1 Bjärtrå IP
2018-05-29 19:00 220110026 Nätra GIF - Arnäs IF Lag 2 1 - 4 Västanå IP
2018-05-30 19:00 220110025 Molidens IK - Modo FF 0 - 3 Molidens IP
2018-05-30 19:00 220110027 Ramviks IF - Gottne 2/Mellansel 3 - 1 Torsvalla IP
2018-05-30 19:00 220110028 Skorpeds SK - Forsmo IF 5 - 3 Bränna IP
2018-05-30 19:00 220110030 Bik Sportklubb - Bjärtrå IS 0 - 3 Bondsjöhöjdens IP
Juni
2018-06-02 15:00 220110033 Molidens IK - Nätra GIF 0 - 6
2018-06-02 15:00 220110034 Bjärtrå IS - Modo FF 3 - 2 Bjärtrå IP
2018-06-02 15:00 220110035 Bollsta IK - Bik Sportklubb 2 - 1
2018-06-02 17:00 220110032 Arnäs IF Lag 2 - Ramviks IF 2 - 3 HumanResurs Arena A 11
2018-06-07 19:00 220110037 Nätra GIF - Modo FF 4 - 0 Västanå IP
2018-06-07 19:00 220110038 Ramviks IF - Molidens IK 3 - 2 Torsvalla IP
2018-06-07 19:00 220110039 Skorpeds SK - Arnäs IF Lag 2 0 - 3 Georgsvallen
2018-06-07 19:00 220110041 Bik Sportklubb - Forsmo IF 2 - 0 Bondsjöhöjdens IP
2018-06-08 19:00 220110042 Bollsta IK - Bjärtrå IS 2 - 1 Kramfors IP A-plan
2018-06-11 19:00 220110012 Bjärtrå IS - Arnäs IF Lag 2 3 - 1 Bjärtrå IP
2018-06-13 19:00 220110043 Molidens IK - Skorpeds SK 1 - 5
2018-06-13 19:00 220110044 Modo FF - Ramviks IF 0 - 2 Kempevallen
2018-06-13 19:00 220110045 Bjärtrå IS - Nätra GIF 0 - 1 Bjärtrå IP
2018-06-13 19:00 220110046 Forsmo IF - Bollsta IK 0 - 3 Forsmo IP
2018-06-16 14:00 220110049 Ramviks IF - Nätra GIF 1 - 1 Torsvalla IP
2018-06-16 15:00 220110050 Skorpeds SK - Modo FF 5 - 2 Bränna IP
2018-06-16 15:00 220110051 Härnösand FC United - Molidens IK 4 - 1 Myran
2018-06-17 15:00 220110052 Bik Sportklubb - Arnäs IF Lag 2 1 - 6 Bondsjöhöjdens IP
2018-06-17 15:00 220110053 Bollsta IK - Gottne 2/Mellansel 2 - 6 Bollstavallen A-plan
2018-06-17 17:00 220110054 Forsmo IF - Bjärtrå IS 2 - 4 Forsmo IP
2018-06-19 19:00 220110055 Nätra GIF - Skorpeds SK 2 - 2 Västanå IP
2018-06-20 19:00 220110056 Bjärtrå IS - Ramviks IF 4 - 0
2018-06-20 19:00 220110057 Gottne 2/Mellansel - Forsmo IF 3 - 1 Tallparken A
2018-06-20 19:00 220110059 Molidens IK - Bik Sportklubb 2 - 3 Molidens IP
2018-06-20 19:00 220110060 Modo FF - Härnösand FC United 1 - 1 Skyttis IP
2018-06-25 19:00 220110048 Arnäs IF Lag 2 - Härnösand FC United 1 - 1 HumanResurs Arena A 11
2018-06-25 19:00 220110066 Gottne 2/Mellansel - Bjärtrå IS 1 - 4 Tallparken A
2018-06-28 19:00 220110061 Skorpeds SK - Ramviks IF 5 - 3 Bränna IP
2018-06-28 19:00 220110062 Härnösand FC United - Nätra GIF 2 - 2 Myran
2018-06-28 19:00 220110063 Bik Sportklubb - Modo FF 1 - 5 Bondsjöhöjdens IP
2018-06-28 19:30 220110065 Forsmo IF - Arnäs IF Lag 2 0 - 3 Forsmo IP
2018-06-30 14:00 220110064 Bollsta IK - Molidens IK 1 - 0 Bollstavallen A-plan
Juli
2018-07-01 16:00 220110036 Forsmo IF - Härnösand FC United 1 - 5 Forsmo IP
2018-07-01 19:00 220110047 Gottne 2/Mellansel - Bik Sportklubb 3 - 0 Tallparken A
2018-07-05 19:00 220110024 Bik Sportklubb - Härnösand FC United 3 - 5 Bondsjöhöjdens IP
2018-07-05 19:00 220110031 Gottne 2/Mellansel - Skorpeds SK 0 - 3 Tallparken A
2018-07-26 19:00 220110040 Härnösand FC United - Gottne 2/Mellansel 1 - 0 Myran
2018-07-28 15:00 220110058 Arnäs IF Lag 2 - Bollsta IK 3 - 0 HumanResurs Arena A 11
Augusti
2018-08-01 19:00 220110067 Ramviks IF - Skorpeds SK 2 - 3 Torsvalla IP
2018-08-01 19:00 220110068 Bjärtrå IS - Gottne 2/Mellansel 4 - 1
2018-08-01 19:00 220110069 Arnäs IF Lag 2 - Forsmo IF 1 - 0 HumanResurs Arena A 11
2018-08-01 19:00 220110070 Molidens IK - Bollsta IK 0 - 0
2018-08-01 19:00 220110071 Modo FF - Bik Sportklubb 2 - 3 Kempevallen
2018-08-01 19:00 220110072 Nätra GIF - Härnösand FC United 3 - 2 Västanå IP
2018-08-04 15:00 220110073 Skorpeds SK - Nätra GIF 2 - 2 Bränna IP
2018-08-04 15:00 220110074 Härnösand FC United - Modo FF 4 - 4 Myran
2018-08-04 15:00 220110075 Bik Sportklubb - Molidens IK 0 - 2 Bondsjöhöjdens IP
2018-08-04 15:00 220110078 Ramviks IF - Bjärtrå IS 1 - 2 Torsvalla IP
2018-08-08 19:00 220110079 Modo FF - Skorpeds SK 2 - 1 Kempevallen
2018-08-08 19:00 220110080 Nätra GIF - Ramviks IF 6 - 2 Västanå IP
2018-08-08 19:00 220110081 Bjärtrå IS - Forsmo IF 3 - 1
2018-08-08 19:00 220110082 Gottne 2/Mellansel - Bollsta IK 4 - 1 Tallparken A
2018-08-08 19:00 220110083 Arnäs IF Lag 2 - Bik Sportklubb 5 - 0 HumanResurs Arena A 11
2018-08-08 19:00 220110084 Molidens IK - Härnösand FC United 0 - 4
2018-08-11 13:00 220110076 Bollsta IK - Arnäs IF Lag 2 4 - 1
2018-08-12 15:00 220110092 Molidens IK - Ramviks IF 1 - 2 Molidens IP
2018-08-13 19:00 220110077 Forsmo IF - Gottne 2/Mellansel 1 - 2 Forsmo IP
2018-08-15 18:30 220110085 Ramviks IF - Modo FF 1 - 4 Torsvalla IP
2018-08-15 18:30 220110086 Skorpeds SK - Molidens IK 3 - 0 Bränna IP
2018-08-15 18:30 220110087 Härnösand FC United - Arnäs IF Lag 2 3 - 1 Myran
2018-08-15 18:30 220110088 Bik Sportklubb - Gottne 2/Mellansel 1 - 5 Bondsjöhöjdens IP
2018-08-15 18:30 220110089 Bollsta IK - Forsmo IF 3 - 2
2018-08-15 18:30 220110090 Nätra GIF - Bjärtrå IS 2 - 1 Västanå IP
2018-08-18 15:00 220110093 Modo FF - Nätra GIF 3 - 0 Kempevallen
2018-08-18 15:00 220110094 Bjärtrå IS - Bollsta IK 3 - 3
2018-08-18 15:00 220110095 Forsmo IF - Bik Sportklubb 2 - 1 Forsmo IP
2018-08-18 17:00 220110091 Arnäs IF Lag 2 - Skorpeds SK 0 - 4 HumanResurs Arena A 11
2018-08-21 18:00 220110097 Nätra GIF - Molidens IK 4 - 1 Västanå IP
2018-08-22 18:00 220110098 Ramviks IF - Arnäs IF Lag 2 1 - 2 Torsvalla IP
2018-08-22 18:00 220110099 Skorpeds SK - Gottne 2/Mellansel 0 - 4 Bränna IP
2018-08-22 18:00 220110102 Modo FF - Bjärtrå IS 0 - 2 Kempevallen
2018-08-22 18:30 220110100 Härnösand FC United - Forsmo IF 6 - 5 Myran
2018-08-22 18:30 220110101 Bik Sportklubb - Bollsta IK 2 - 2 Bondsjöhöjdens IP
2018-08-25 15:00 220110103 Forsmo IF - Skorpeds SK 2 - 4 Forsmo IP
2018-08-25 15:00 220110105 Arnäs IF Lag 2 - Nätra GIF 0 - 0 HumanResurs Arena A 11
2018-08-25 15:00 220110107 Bjärtrå IS - Bik Sportklubb 4 - 1
2018-08-25 15:00 220110108 Bollsta IK - Härnösand FC United 1 - 1 Bollstavallen A-plan
2018-08-25 17:00 220110104 Gottne 2/Mellansel - Ramviks IF 2 - 2 Tallparken A
2018-08-25 17:00 220110106 Modo FF - Molidens IK WO (3 - 0) Kempevallen
2018-08-29 18:30 220110096 Gottne 2/Mellansel - Härnösand FC United 4 - 0 Tallparken A
September
2018-09-01 15:00 220110109 Modo FF - Arnäs IF Lag 2 0 - 1 Kempevallen
2018-09-01 15:00 220110111 Ramviks IF - Forsmo IF 0 - 6 Torsvalla IP
2018-09-01 15:00 220110112 Skorpeds SK - Bollsta IK 5 - 1 Bränna IP
2018-09-01 15:00 220110113 Härnösand FC United - Bik Sportklubb 3 - 0 Myran
2018-09-01 15:00 220110114 Molidens IK - Bjärtrå IS 1 - 2
2018-09-02 17:00 220110110 Nätra GIF - Gottne 2/Mellansel 2 - 6 Västanå IP
2018-09-08 15:00 220110115 Bik Sportklubb - Skorpeds SK 1 - 2 Bondsjöhöjdens IP
2018-09-08 15:00 220110116 Bollsta IK - Ramviks IF 4 - 1 Bollstavallen A-plan
2018-09-08 15:00 220110117 Forsmo IF - Nätra GIF 9 - 2 Forsmo IP
2018-09-08 17:00 220110120 Bjärtrå IS - Härnösand FC United 2 - 2
2018-09-08 17:30 220110118 Gottne 2/Mellansel - Modo FF 3 - 2 Tallparken A
2018-09-10 19:00 220110119 Arnäs IF Lag 2 - Molidens IK 4 - 0 HumanResurs Arena A 11
2018-09-15 12:00 220110126 Arnäs IF Lag 2 - Bjärtrå IS 0 - 2 HumanResurs Arena A 11
2018-09-15 15:00 220110121 Molidens IK - Gottne 2/Mellansel 0 - 8
2018-09-15 15:00 220110122 Modo FF - Forsmo IF 2 - 3 Kempevallen
2018-09-15 15:00 220110123 Nätra GIF - Bollsta IK 2 - 4 Västanå IP
2018-09-15 15:00 220110124 Ramviks IF - Bik Sportklubb WO (3 - 0) Torsvalla IP
2018-09-15 15:00 220110125 Skorpeds SK - Härnösand FC United 2 - 2 Bränna IP
2018-09-22 11:30 220110129 Bik Sportklubb - Nätra GIF 1 - 3 Högslättens IP
2018-09-22 12:00 220110127 Bjärtrå IS - Skorpeds SK 5 - 0 Bjärtrå IP
2018-09-22 12:00 220110128 Härnösand FC United - Ramviks IF 6 - 1 Myran
2018-09-22 12:00 220110130 Bollsta IK - Modo FF 3 - 2 Bollstavallen A-plan
2018-09-22 12:00 220110131 Forsmo IF - Molidens IK 2 - 1 Forsmo IP
2018-09-22 12:00 220110132 Gottne 2/Mellansel - Arnäs IF Lag 2 WO (3 - 0) Tallparken A