Spelprogram - Division 3 Damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-03 19:00 220201001 Anundsjö IF - Gideälven 4 - 5 Olympia
2018-05-03 19:00 220201003 KB65/Nätra/Sidensjö - Domsjö IF 2/Modo FF 0 - 7 Forsvallen Konstgräs
2018-05-03 19:00 220201005 Arnäs IF - Skorpeds SK 0 - 2 HumanResurs Arena A 11
2018-05-03 19:15 220201004 Frånö SK/Kramfors 2 - Bollsta IK 1 - 2 Kramfors IP A-plan
2018-05-06 13:00 220201002 Härnösands SK 2 - Långsele AIF 0 - 0 Högslättens IP
2018-05-10 16:00 220201009 Långsele AIF - Anundsjö IF 4 - 0 Nipvallen
2018-05-10 19:00 220201006 Arnäs IF - Frånö SK/Kramfors 2 5 - 2 HumanResurs Arena A 11
2018-05-10 19:00 220201007 Bollsta IK - KB65/Nätra/Sidensjö 6 - 0 Bollstavallen A-plan
2018-05-10 19:00 220201010 Skorpeds SK - Gideälven 1 - 2 Bränna IP
2018-05-13 16:00 220201008 Domsjö IF 2/Modo FF - Härnösands SK 2 3 - 0 Skyttis IP
2018-05-17 19:00 220201011 KB65/Nätra/Sidensjö - Arnäs IF 1 - 7 Forsvallen Konstgräs
2018-05-17 19:00 220201015 Frånö SK/Kramfors 2 - Skorpeds SK 0 - 2 Kramfors IP A-plan
2018-05-17 19:30 220201012 Gideälven - Långsele AIF 1 - 0 Norbergsvallen
2018-05-17 19:30 220201013 Anundsjö IF - Domsjö IF 2/Modo FF 1 - 6 Olympia
2018-05-20 13:00 220201014 Härnösands SK 2 - Bollsta IK 3 - 2 Högslättens IP
2018-05-21 18:00 220201019 Gideälven - Domsjö IF 2/Modo FF 1 - 1 Norbergsvallen
2018-05-24 19:00 220201016 Frånö SK/Kramfors 2 - KB65/Nätra/Sidensjö 0 - 0 Tuvan
2018-05-24 19:00 220201020 Skorpeds SK - Långsele AIF 1 - 0 Bränna IP
2018-05-28 19:00 220201017 Arnäs IF - Härnösands SK 2 3 - 5 HumanResurs Arena A 11
2018-05-28 19:30 220201045 Anundsjö IF - Skorpeds SK 0 - 6 Olympia
2018-05-31 19:00 220201022 Härnösands SK 2 - Frånö SK/Kramfors 2 2 - 1 Högslättens IP
2018-05-31 19:00 220201023 Långsele AIF - Domsjö IF 2/Modo FF 0 - 2 Faxängen A-planen
2018-05-31 19:00 220201025 KB65/Nätra/Sidensjö - Skorpeds SK 0 - 7 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-05-31 19:30 220201021 Anundsjö IF - Arnäs IF 1 - 2 Olympia
2018-05-31 19:30 220201024 Gideälven - Bollsta IK 0 - 1 Biggevallen
Juni
2018-06-04 19:00 220201018 Bollsta IK - Anundsjö IF 0 - 2 Bollstavallen A-plan
2018-06-04 19:00 220201030 Skorpeds SK - Domsjö IF 2/Modo FF 2 - 1 Georgsvallen
2018-06-07 19:00 220201026 KB65/Nätra/Sidensjö - Härnösands SK 2 0 - 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2018-06-10 16:00 220201027 Frånö SK/Kramfors 2 - Anundsjö IF 7 - 1 Tuvan
2018-06-11 19:00 220201028 Arnäs IF - Gideälven 4 - 3 HumanResurs Arena A 11
2018-06-11 19:00 220201035 Härnösands SK 2 - Skorpeds SK 1 - 1 Högslättens IP
2018-06-11 19:30 220201034 Domsjö IF 2/Modo FF - Bollsta IK 2 - 1 Domsjö IP
2018-06-14 19:00 220201031 Långsele AIF - Arnäs IF 0 - 1 Faxängen A-planen
2018-06-14 19:00 220201032 Gideälven - Frånö SK/Kramfors 2 3 - 2 Biggevallen
2018-06-14 19:00 220201033 Anundsjö IF - KB65/Nätra/Sidensjö 3 - 0 Olympia
2018-06-18 19:00 220201037 Gideälven - KB65/Nätra/Sidensjö 2 - 2 Biggevallen
2018-06-18 19:00 220201039 Arnäs IF - Domsjö IF 2/Modo FF 1 - 4 HumanResurs Arena A 11
2018-06-18 19:30 220201040 Skorpeds SK - Bollsta IK 3 - 0 Bränna IP
2018-06-21 19:00 220201038 Frånö SK/Kramfors 2 - Långsele AIF 1 - 5 Tuvan
2018-06-25 19:30 220201036 Härnösands SK 2 - Anundsjö IF 4 - 0 Myran
2018-06-28 19:00 220201043 Långsele AIF - KB65/Nätra/Sidensjö 2 - 1 Faxängen A-planen
Juli
2018-07-01 13:00 220201029 Bollsta IK - Långsele AIF 2 - 3 Bollstavallen A-plan
2018-07-01 17:00 220201044 Gideälven - Härnösands SK 2 3 - 0 Biggevallen
2018-07-02 19:00 220201042 Domsjö IF 2/Modo FF - Frånö SK/Kramfors 2 3 - 0 Domsjö IP
2018-07-29 14:00 220201041 Bollsta IK - Arnäs IF 6 - 2 Bollstavallen A-plan
Augusti
2018-08-02 19:00 220201046 Skorpeds SK - Arnäs IF 3 - 0 Bränna IP
2018-08-02 19:00 220201047 Bollsta IK - Frånö SK/Kramfors 2 1 - 0 Bollstavallen A-plan
2018-08-02 19:00 220201048 Domsjö IF 2/Modo FF - KB65/Nätra/Sidensjö 9 - 1 Domsjö IP
2018-08-02 19:00 220201050 Gideälven - Anundsjö IF 9 - 1 Biggevallen
2018-08-05 14:00 220201049 Långsele AIF - Härnösands SK 2 1 - 1 Faxängen A-planen
2018-08-09 19:00 220201051 Frånö SK/Kramfors 2 - Arnäs IF 2 - 2 Tuvan
2018-08-09 19:00 220201052 Anundsjö IF - Långsele AIF 0 - 1 Olympia
2018-08-09 19:00 220201053 Härnösands SK 2 - Domsjö IF 2/Modo FF 2 - 1 Högslättens IP
2018-08-09 19:00 220201054 KB65/Nätra/Sidensjö - Bollsta IK 2 - 3 Sidensjö IP
2018-08-09 19:00 220201055 Gideälven - Skorpeds SK 1 - 2 Biggevallen
2018-08-16 19:00 220201056 Skorpeds SK - Frånö SK/Kramfors 2 4 - 0 Bränna IP
2018-08-16 19:00 220201057 Arnäs IF - KB65/Nätra/Sidensjö 3 - 3 HumanResurs Arena A 11
2018-08-16 19:00 220201058 Bollsta IK - Härnösands SK 2 1 - 0 Bollstavallen A-plan
2018-08-16 19:00 220201059 Domsjö IF 2/Modo FF - Anundsjö IF 14 - 0 Domsjö IP
2018-08-16 19:00 220201060 Långsele AIF - Gideälven 4 - 0 Faxängen A-planen
2018-08-19 13:00 220201061 Härnösands SK 2 - Arnäs IF 4 - 2 Högslättens IP
2018-08-19 13:00 220201062 KB65/Nätra/Sidensjö - Frånö SK/Kramfors 2 0 - 7 Sidensjö IP
2018-08-19 13:00 220201064 Anundsjö IF - Bollsta IK 3 - 3 Olympia
2018-08-19 13:00 220201065 Långsele AIF - Skorpeds SK 0 - 0 Faxängen A-planen
2018-08-20 18:30 220201063 Domsjö IF 2/Modo FF - Gideälven 1 - 2 Domsjö IP
2018-08-26 13:00 220201066 Skorpeds SK - KB65/Nätra/Sidensjö 5 - 1 Bränna IP
2018-08-26 13:00 220201068 Arnäs IF - Anundsjö IF 3 - 0 HumanResurs Arena A 11
2018-08-26 13:00 220201069 Bollsta IK - Gideälven 1 - 3 Bollstavallen A-plan
2018-08-26 13:00 220201070 Domsjö IF 2/Modo FF - Långsele AIF 1 - 3 Domsjö IP
2018-08-26 16:00 220201067 Frånö SK/Kramfors 2 - Härnösands SK 2 3 - 1 Tuvan
2018-08-30 18:00 220201075 Domsjö IF 2/Modo FF - Skorpeds SK 1 - 2 Domsjö IP
September
2018-09-02 13:00 220201071 Gideälven - Arnäs IF 5 - 1 Biggevallen
2018-09-02 13:00 220201072 Anundsjö IF - Frånö SK/Kramfors 2 5 - 2 Olympia
2018-09-02 13:00 220201073 Härnösands SK 2 - KB65/Nätra/Sidensjö 3 - 0 Högslättens IP
2018-09-02 15:00 220201074 Långsele AIF - Bollsta IK 2 - 0 Faxängen A-planen
2018-09-09 13:00 220201076 Skorpeds SK - Härnösands SK 2 6 - 0 Bränna IP
2018-09-09 13:00 220201077 KB65/Nätra/Sidensjö - Anundsjö IF 4 - 1 Forsvallen Konstgräs
2018-09-09 13:00 220201078 Frånö SK/Kramfors 2 - Gideälven 3 - 3 Tuvan
2018-09-09 13:00 220201079 Arnäs IF - Långsele AIF 1 - 6 HumanResurs Arena A 11
2018-09-09 13:00 220201080 Bollsta IK - Domsjö IF 2/Modo FF 1 - 1 Bollstavallen A-plan
2018-09-15 15:00 220201082 Långsele AIF - Frånö SK/Kramfors 2 5 - 1 Faxängen A-planen
2018-09-16 13:00 220201081 Domsjö IF 2/Modo FF - Arnäs IF 6 - 3 Domsjö IP
2018-09-16 13:00 220201083 KB65/Nätra/Sidensjö - Gideälven 0 - 3 Forsvallen Konstgräs
2018-09-16 13:00 220201084 Anundsjö IF - Härnösands SK 2 4 - 7 Olympia
2018-09-16 13:00 220201085 Bollsta IK - Skorpeds SK 1 - 5 Bollstavallen A-plan
2018-09-23 13:00 220201086 Skorpeds SK - Anundsjö IF 8 - 0 Bränna IP
2018-09-23 13:00 220201087 Härnösands SK 2 - Gideälven 2 - 2 Högslättens IP
2018-09-23 13:00 220201088 KB65/Nätra/Sidensjö - Långsele AIF 0 - 5 Forsvallen Konstgräs
2018-09-23 13:00 220201089 Frånö SK/Kramfors 2 - Domsjö IF 2/Modo FF 2 - 1 Tuvan
2018-09-23 13:00 220201090 Arnäs IF - Bollsta IK 0 - 4 HumanResurs Arena A 11