Matchändringar - Ångermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div 6 herrar
2018-08-20 18:30 Sidensjö IK 2 - Lugnviks IF (Högakusten 2) 2018-08-10 08:40
2018-08-25 12:00 Lugnviks IF (Högakusten 2) - KB 65 2 2018-08-10 09:24
Div. 1 Pojkar
2018-08-22 19:00 Härnösands FF - Domsjö IF/Modo FF 2018-08-10 08:55
2018-08-29 19:00 Härnösands FF - HKF/GIF 2018-08-10 08:55
2018-09-12 19:00 Härnösands FF - Kramfors-Alliansen 2018-08-10 08:56
Div. 2 Pojkar
2018-08-19 11:00 Själevads IK P03 - Härnösands FF 2018-08-12 09:07
2018-08-21 19:00 Arnäs IF P-03 - Sollefteå GIF FF P03 2018-08-12 20:52
2018-08-29 19:30 Härnösands FF - Sollefteå GIF FF P03 2018-08-12 21:43
2018-08-31 19:00 Sollefteå GIF FF P03 - Kramfors-Alliansen 2018-08-13 10:32
2018-09-01 11:00 Själevads IK P03 - KB 65 2018-08-12 09:12
2018-09-15 12:00 Härnösands FF - Domsjö IF/Modo FF 2018-08-15 19:13
2018-09-16 11:00 Själevads IK P03 - Sollefteå GIF FF P03 2018-08-12 09:13
2018-09-30 11:00 Själevads IK P03 - Anundsjö IF 2018-08-12 09:13
Div. 3 pojkar slutspelsserie
2018-08-24 19:00 Kramfors Alliansen - Modo FF 2018-08-14 11:54
2018-08-25 14:00 Domsjö IF P04 - Kramfors Alliansen 2018-08-09 08:06
2018-08-26 14:00 Höga Kusten - Långsele AIF P-04 2018-08-12 14:53
2018-09-02 17:00 Domsjö IF P04 - Höga Kusten 2018-08-09 08:05
2018-09-09 14:00 Höga Kusten - Hägglunds IoFK P-04 2018-08-12 14:54
2018-09-16 14:00 Höga Kusten - Kramfors Alliansen 2018-08-12 14:54
Div. 3 pojkar fortsättningsserie
2018-08-19 15:00 Sollefteå GIF FF P04 - Arnäs IF 1 2018-08-12 08:18
2018-08-30 19:00 Moffe BK P-04 - Sollefteå GIF FF P04 2018-08-12 10:14
2018-09-09 10:30 Själevads IK P04 Grön - Moffe BK P-04 2018-08-09 10:14
Div. 4 pojkar slutspelsserie
2018-08-17 18:30 Arnäs IF P-05 - Köpmanholmen-Bjästa FF P05 2018-08-09 12:27
2018-08-19 17:00 Ramviks IF - Domsjö IF P05 Blå 2018-08-14 21:01
2018-08-26 17:00 Ramviks IF - Arnäs IF P-05 2018-08-14 20:59
2018-08-30 18:30 Arnäs IF P-05 - Själevads IK P05 2018-08-09 14:25
2018-09-09 17:00 Ramviks IF - Höga Kusten 2018-08-14 21:02
2018-09-23 15:00 Ramviks IF - Kramfors-Alliansen 1 2018-08-14 21:05
2018-09-23 17:00 Domsjö IF P05 Blå - Sollefteå GIF FF Lag vit 2018-08-10 13:16
Div. 4 pojkar fortsättningsserie
2018-08-18 10:30 Bik Sportklubb P05 - Modo FF P05/06 2018-08-14 08:37
2018-08-19 18:00 Arnäs IF 05/06 - Hägglunds IoFK P-05 2018-08-12 19:37
2018-08-30 19:00 Älandsbro AIK P05 - Härnösands FF 2018-08-14 22:45
2018-09-01 10:00 Sollefteå GIF FF Lag blå - Bik Sportklubb P05 2018-08-14 08:55
2018-09-02 12:00 Arnäs IF 05/06 - Bik Sportklubb P05 2018-08-13 16:03
Div. 5 pojkar norra
2018-08-20 18:30 BLTG P 06-07 - Själevads IK P06 Grön 2018-08-13 13:31
Div. 5 pojkar södra/västra
2018-08-12 11:00 HH 64 - Härnösands FF 2018-08-12 09:49
2018-08-12 15:00 Ramsele IK - Härnösands FF 2018-08-13 21:18
2018-09-09 15:00 Bik Sportklubb P06 - Bollsta IK 06/07 2018-08-14 15:57
2018-09-22 12:00 Bik Sportklubb P06 - Sollefteå GIF FF lag 2 2018-08-14 15:58
Div. 6 pojkar norra
2018-08-12 12:00 BK Örnen P 07 - Själevads IK P07 2018-08-09 22:50
2018-08-18 10:30 Modo FF P07 - Själevads IK P07 2018-08-09 20:11
2018-08-20 18:45 Köpmanholmen-Bjästa FF P07 - Arnäs IF P-07, 1 2018-08-12 20:29
2018-08-21 18:00 Domsjö IF P07 Svart - BK Örnen P 07 2018-08-13 21:30
2018-08-22 18:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P07 - Anundsjö IF 2018-08-10 14:35
2018-08-23 19:00 BK Örnen P 07 - Hägglunds IoFK lag 1 2018-08-13 12:25
2018-09-03 18:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P07 - Sidensjö IK P07 2018-08-10 14:37
Div. 6 pojkar södra/västra
2018-08-15 19:00 Härnösands FF - Kramfors-Alliansen Blå 2018-08-10 19:49
2018-08-16 18:00 Ramviks IF - Älandsbro AIK P 07-08 2018-08-14 11:25
2018-08-18 18:00 Bollsta IK P 07-08 - Ramviks IF 2018-08-14 10:54
2018-08-21 18:00 Moffe BK P07 - Bik Sportklubb P07 2018-08-10 10:37
2018-08-21 19:00 Bollsta IK P 07-08 - Härnösands FF 2018-08-09 16:44
2018-08-25 Ramviks IF - Sollefteå GIF FF Vit 2018-08-14 08:42
2018-08-30 18:30 Bollsta IK P 07-08 - Kramfors-Alliansen Blå 2018-08-10 10:44
2018-09-01 15:30 Sollefteå GIF FF Blå - Älandsbro AIK P 07-08 2018-08-10 10:44
2018-09-04 18:00 Moffe BK P07 - Kramfors-Alliansen Vit 2018-08-10 10:42
2018-09-04 18:30 Höga Kusten - Ramviks IF 2018-08-14 15:20
2018-09-08 15:30 Sollefteå GIF FF Vit - Härnösands FF 2018-08-10 10:47
2018-09-09 10:00 Kramfors-Alliansen Blå - Sollefteå GIF FF Blå 2018-08-11 10:00
2018-09-09 12:00 Kramfors-Alliansen Vit - Sollefteå GIF FF Vit 2018-08-11 10:01
2018-09-09 15:00 Ramviks IF - Bik Sportklubb P07 2018-08-14 08:40
2018-09-11 18:00 Moffe BK P07 - Ramviks IF 2018-08-10 10:44
2018-09-16 18:00 Sollefteå GIF FF Blå - Bollsta IK P 07-08 2018-08-12 22:52
2018-09-20 18:00 Ramviks IF - Kramfors-Alliansen Vit 2018-08-14 08:41
2018-09-21 18:30 Kramfors-Alliansen Vit - Älandsbro AIK P 07-08 2018-08-11 09:59
2018-09-23 15:30 Sollefteå GIF FF Vit - Moffe BK P07 2018-08-10 10:40
Div. 2 Flickor slutspelserie
2018-08-15 18:30 BK Örnen F0203 - Härnösands SK F04 2018-08-09 15:35
2018-08-23 18:30 Bik Sportklubb F03 - Härnösands SK F04 2018-08-12 12:11
2018-08-24 18:00 Själevads IK Grön - BK Örnen F0203 2018-08-10 12:09
2018-09-08 15:30 Härnösands SK F04 - Remsle UIF FF -03 2018-08-12 23:22
2018-09-12 19:00 BK Örnen F0203 - Bik Sportklubb F03 2018-08-09 15:36
Div. 2 Flickor fortsättningsserie
2018-08-19 11:00 Domsjö IF/Modo FF - Modo FF/Domsjö IF 2018-08-14 08:30
2018-08-22 19:00 Kramfors-Alliansen 1 - Höga Kusten 2018-08-10 10:47
2018-08-24 18:00 Modo FF/Domsjö IF - KB 65 2018-08-12 13:45
2018-08-25 11:00 Själevads IK Vit - Domsjö IF/Modo FF 2018-08-12 21:05
2018-08-30 18:30 Höga Kusten - KB 65 2018-08-13 18:10
2018-09-06 18:30 Höga Kusten - Själevads IK Vit 2018-08-13 18:11
2018-09-07 18:30 KB 65 - Domsjö IF/Modo FF 2018-08-15 14:07
2018-09-09 15:00 Modo FF/Domsjö IF - Höga Kusten 2018-08-09 18:01
2018-09-09 18:00 Kramfors-Alliansen 1 - Själevads IK Vit 2018-08-10 10:48
Div. 3 Flickor
2018-08-15 19:00 IFK Nyland - Moelvens FC F0305 2018-08-13 13:02
2018-08-16 18:45 Bik Sportklubb F04 - Remsle UIF FF -04 2018-08-12 16:21
2018-08-22 19:00 Kramfors-Alliansen - Bik Sportklubb F04 2018-08-10 15:14
2018-08-29 19:30 Arnäs IF F-04 - Domsjö IF F04 2018-08-13 12:36
2018-09-02 11:00 Moelvens FC F0305 - Arnäs IF F-04 2018-08-10 15:05
2018-09-02 15:00 IFK Nyland - Kramfors-Alliansen 2018-08-15 12:40
2018-09-16 11:00 Moelvens FC F0305 - Domsjö IF F04 2018-08-10 15:07
2018-09-16 15:00 IFK Nyland - Arnäs IF F-04 2018-08-15 12:40
2018-09-30 11:00 Moelvens FC F0305 - BLTG F 04-05 2018-08-10 15:08
2018-09-30 18:00 Arnäs IF F-04 - HH64/Laif 2018-08-12 15:32
Div. 4 Flickor
2018-08-15 18:30 Remsle UIF FF -05 Lag 1 - Långsele AIF 2018-08-13 07:46
2018-08-19 12:00 Remsle UIF FF -05 Lag 2 - Höga Kusten 2018-08-15 07:32
2018-08-26 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F04-05 - Hägglunds IoFK F-05 2018-08-09 17:47
2018-08-26 11:00 Höga Kusten - Domsjö IF F05 Svart 2018-08-12 21:27
2018-08-26 17:00 Kramfors-Alliansen F05 - BK Örnen Örnsköldsvik F 05 2018-08-10 12:18
Div. 5 Flickor norra
2018-09-23 16:00 SIK F06 grön - Domsjö IF F06 Svart 2018-08-14 14:23
2018-09-23 18:00 SIK F06 vit - Björna IF BLTG F 06-07 2018-08-14 14:22
Div. 5 Flickor södra/västra
2018-08-19 11:00 Ramviks IF , Div. 7 Flickor (Rek. 10 år) 2016 - Remsle UIF FF F06 2018-08-12 19:31
2018-08-26 13:00 Remsle UIF FF F06 - Ramviks IF , Div. 7 Flickor (Rek. 10 år) 2016 2018-08-15 21:22
2018-08-26 13:30 Härnösands SK F07 - Härnösands SK F06 2018-08-12 08:26
2018-09-01 13:00 Remsle UIF FF F06 - Härnösands SK F06 2018-08-15 21:47
Div. 6 Flickor södra/västra
Remsle UIF FF F07 Röd - Höga Kusten 2018-08-14 11:32
2018-08-12 12:00 Höga Kusten - Bik Sportklubb F07 1 2018-08-09 09:44
2018-08-15 19:00 Kramfors-Alliansen Blå, Div. 6 Flickor - Stigsjö IK 2018-08-15 11:01
2018-08-19 10:00 Älandsbro AIK F-07 - Remsle UIF FF F07 Röd 2018-08-14 21:59
2018-08-19 14:00 Älandsbro AIK F-07 - Remsle UIF FF F07 Blå 2018-08-14 22:00
2018-08-26 13:00 Kramfors-Alliansen Blå, Div. 6 Flickor - Remsle UIF FF F07 Blå 2018-08-12 13:12
2018-08-26 15:00 Kramfors-Alliansen Vit Div 6 Flickor - Remsle UIF FF F07 Röd 2018-08-12 13:11
2018-09-02 13:00 Remsle UIF FF F07 Blå - Kramfors-Alliansen Vit Div 6 Flickor 2018-08-11 10:39
2018-09-02 15:30 Remsle UIF FF F07 Röd - Kramfors-Alliansen Blå, Div. 6 Flickor 2018-08-14 11:30
2018-09-09 11:00 Bik Sportklubb F07 2 - Remsle UIF FF F07 Röd 2018-08-15 07:56
2018-09-09 12:30 Bik Sportklubb F07 1 - Remsle UIF FF F07 Blå 2018-08-15 07:55
2018-09-16 13:00 Remsle UIF FF F07 Röd - Bik Sportklubb F07 1 2018-08-11 10:38
2018-09-16 15:30 Remsle UIF FF F07 Blå - Bik Sportklubb F07 2 2018-08-11 10:40
2018-09-30 10:00 Remsle UIF FF F07 Blå - Bollsta IK 06/07 2018-08-11 10:41
2018-09-30 13:00 Remsle UIF FF F07 Röd - Stigsjö IK 2018-08-11 10:42
Div. 7 pojkar södra/västra
2018-09-01 11:00 Kramfors-Alliansen 2 - HH64 2018-08-10 11:17
Div. 7 Flickor södra/västra
2018-08-19 11:00 Höga kusten - Härnösands SK 2018-08-13 11:56
2018-08-19 11:00 Remsle UIF FF Lag 2 - Stigsjö IK Div 7 Flickor Stigsjö IK F -08/-09 2018-08-15 07:30
2018-08-26 14:00 Höga kusten - Bollsta IK 2018-08-13 11:57
2018-09-02 12:00 Kramfors-Alliansen - Remsle UIF FF F08 lag 1 2018-08-15 11:55
2018-09-08 14:00 Höga kusten - Remsle UIF FF Lag 2 2018-08-13 12:00
2018-09-23 14:00 Höga kusten - Bik Sportklubb F08 2018-08-13 12:11