Matchändringar - Ångermanlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4 herrar
2019-06-28 19:00 Björna IF - Anundsjö IF 2 2019-06-11 14:04
Division 6 herrar
2019-06-23 18:00 Domsjö IF - Sidensjö IK 2 2019-06-10 18:27
Division 3 damer norra
2019-06-16 16:00 Högakusten - Arnäs IF 2019-06-11 14:35
2019-06-16 19:00 Sidensjö IK - Anundsjö IF 2019-06-10 15:52
2019-06-25 19:00 Högakusten - Själevads IK lag 2 2019-06-11 14:36
Division 2 pojkar vår
2019-06-12 18:30 (Uppskjuten) Bik Sportklubb P04 - Moffe BK /Älgarna 2019-06-10 08:32
2019-06-19 19:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P01-04 - Domsjö IF/Modo FF P03 2019-06-15 10:40
2019-06-23 12:00 Arnäs IF 2 - Härnösands FF 2019-06-12 08:28
2019-06-25 20:00 Modo FF/Domsjö IF P 04 - Arnäs IF 2 2019-06-10 07:49
2019-07-03 19:00 Arnäs IF 2 - Domsjö IF/Modo FF P03 2019-06-12 13:14
2019-08-07 19:00 Hägglunds IoFK P-04 - Arnäs IF 2 2019-06-12 15:17
Division 3 pojkar norra
2019-06-16 11:00 Själevads IK P04/05 - Domsjö IF Svart 2019-06-14 16:41
2019-06-26 18:00 Husums IF FK - Arnäs IF P-05 2019-06-14 10:28
2019-07-03 19:00 Hägglunds IoFK P-05 - Köpmanholmen-Bjästa FF P05 2019-06-10 16:16
Division 3 pojkar södra/västra
2019-06-16 11:00 Höga Kusten - Sollefteå GIF FF Lag vit 2019-06-12 14:30
2019-07-06 11:00 Bik Sportklubb P05 - Höga Kusten 2019-06-12 13:16
Division 4 pojkar södra/västra
2019-06-16 18:00 Ramsele IK - Kramfors-Alliansen blå 2019-06-14 17:08
2019-06-23 17:00 Kramfors-Alliansen blå - Moffe BK P06 2019-06-11 12:09
2019-06-23 18:00 Härnösands FF - Bollsta IK P 05/07 2019-06-14 13:51
2019-06-30 Bik Sportklubb P06 - Moffe BK P06 2019-06-13 10:42
Division 5 pojkar södra/västra
2019-06-16 14:00 Bollsta IK P 07/08 - Höga Kusten 2019-06-12 05:40
2019-06-25 19:00 Kramfors-Alliansen P07 vit - Sollefteå GIF FF Blå 2019-06-09 20:02
2019-06-30 Sollefteå GIF FF Blå - Sollefteå GIF FF P-07 vit 2019-06-16 08:13
2019-06-30 13:00 Kramfors-Alliansen P07 Blå - Moffe BK 2019-06-09 20:11
Division 6 pojkar norra
2019-06-09 18:00 Hägglunds IoFK P-08 - Modo FF P08/09 lag 1 2019-06-09 15:46
2019-06-16 18:00 Hägglunds IoFK P-08 - Moelvens FC P08 2019-06-10 09:36
2019-07-31 18:30 Björna IF P 08-09 - Domsjö IF P08 Svart 2019-06-13 18:27
2019-08-10 16:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Domsjö IF P08 Blå 2019-06-09 14:50
2019-08-14 18:30 Björna IF P 08-09 - Mellansel IF 2019-06-13 18:28
2019-08-18 10:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Domsjö IF P08 Svart 2019-06-09 14:51
2019-08-24 14:00 Själevads IK P08 - BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit 2019-06-11 22:45
2019-08-28 18:00 Björna IF P 08-09 - Arnäs IF P-08 Blå 2019-06-13 22:11
2019-09-04 18:30 Björna IF P 08-09 - Moelvens FC P08 2019-06-13 18:47
2019-09-08 12:15 BK Örnen Örnsköldsvik P08 vit - Modo FF P08/09 lag 1 2019-06-09 12:40
2019-09-08 13:45 BK Örnen Örnsköldsvik P08 blå - Modo FF P08/09 lag 2 2019-06-09 12:40
UDM P 13
2019-08-10 13:00 Moffe BK - Kramfors-Alliansen 2019-06-13 08:24
UDM P 14
2019-08-10 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P05 - Domsjö IF Blå 2019-06-13 08:25
UDM P 15
2019-08-10 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P01-04 - Hägglunds IoFK P-04 2019-06-13 08:26
Division 2 flickor vår
2019-06-19 19:00 Köpmanholmen-Bjästa FF F03-04 - Domsjö IF 2019-06-11 07:31
2019-07-02 19:00 BK Örnen F 04 - Kramfors-Alliansen 2019-06-13 08:14
Division 3 flickor
2019-06-17 18:00 Långsele AIF - Kramfors-Alliansen F05 2019-06-09 20:15
2019-06-23 19:00 Moelven/Anundsjö - Domsjö IF F05 Svart 2019-06-12 10:31
2019-06-25 19:00 Själevads IK vit - Arnäs IF F-05 gul 2019-06-12 07:13
2019-06-26 19:00 Höga Kusten - Domsjö IF F05 Blå 2019-06-16 07:04
2019-07-02 18:00 Arnäs IF F-05 blå - Moelven/Anundsjö 2019-06-10 20:58
2019-07-02 19:00 Kramfors-Alliansen F05 - Remsle UIF FF -05 2019-06-10 09:44
2019-07-04 19:00 Kramfors-Alliansen F05 - Domsjö IF F05 Blå 2019-06-10 09:43
Division 4 flickor vår
2019-06-16 17:30 Sidensjö IK F06 - Kramfors-Alliansen 2019-06-12 22:41
2019-06-16 19:00 Härnösands SK Lag2 - Själevads IK F06 Vit 2019-06-09 16:11
2019-06-24 19:00 Kramfors-Alliansen - BK Örnen F 06 2019-06-09 13:16
2019-06-24 19:15 Bik Sportklubb F06 - Själevads IK F06 Grön 2019-06-12 10:15
2019-07-06 10:00 Remsle UIF FF F06 - Domsjö IF F06 Blå 2019-06-09 13:29
Division 5 flickor norra
2019-06-27 17:00 BK Örnen F07 blå - BK Örnen F07 vit 2019-06-09 19:05
2019-08-18 18:30 BK Örnen F07 blå - Köpmanholmen-Bjästa FF F07 2019-06-09 19:03
2019-09-26 17:00 BK Örnen F07 vit - BK Örnen F07 blå 2019-06-09 19:06
Division 5 flickor södra/västra
2019-06-23 18:00 Bollsta IK F 06/07 - Remsle UIF FF F07 Röd 2019-06-13 19:19
2019-06-25 18:30 Ramviks IF Flickor 06 - Höga Kusten 2019-06-10 20:27
Division 6 flickor södra/västra
2019-06-18 18:00 Älandsbro AIK F-07 - Bollsta IK F 08 2019-06-13 20:37
2019-06-23 15:00 Härnösands SK F 08 - Älandsbro AIK F-07 2019-06-13 20:33
2019-06-23 18:30 Kramfors-Alliansen F08 - Remsle UIF FF F08 blå 2019-06-10 13:16
UDM F 13
2019-08-10 11:00 BK Örnen Örnsköldsvik F 06 F 13 - Domsjö IF F06 Svart 2019-06-13 08:26
UDM F 14
2019-08-10 13:00 Arnäs IF F-05 gul - Domsjö IF F05 2019-06-13 08:27
UDM F 15
2019-08-10 11:00 Härnösands SK F04 - Själevads IK F03/04/05 2019-06-13 08:29
Division 7 pojkar södra/västra
2019-06-26 18:30 Frånö/Ramvik - Sollefteå GIF FF blå-vit 2019-06-13 17:39
Division 7 flickor södra/västra
2019-06-17 18:30 Ramviks IF - Bollsta IK F 09 2019-06-09 10:58
2019-06-30 11:00 Härnösands SK F09 - Bollsta IK F 09 2019-06-10 09:17