Link

Div 2 Norrland, herr 2021

Div 2 Norrland, herr 2021

Sortera på:

april

  1. IFK Östersund
    Gottne IF
    Jämtkraft Arena
  2. Sandviks IK
    Team TG FF
    Umeå Energi Arena SOL
  3. Bodens BK FF
    Frösö IF
    Boden Arena
  4. Skellefteå FF
    Stöde IF
    Electrolux Home Arena
  5. Ytterhogdals IK
    Täfteå IK
    Svedjevallen
  6. Bergnäsets AIK
    Friska Viljor FC
    Bergsvallen
  7. IFK Östersund
    Storfors AIK
    Jämtkraft Arena
  8. Friska Viljor FC
    Bodens BK FF
    Skyttis IP
  9. Täfteå IK
    Sandviks IK
    Täfteborg
  10. Team TG FF
    Bergnäsets AIK
    Umeå Energi Arena SOL
  11. Gottne IF
    Ytterhogdals IK
    Haraldsängen 1
  12. Frösö IF
    Skellefteå FF
    Jämtkraft Arena
  13. Umeå FC Akademi
    Notvikens IK
    Umeå Energi Arena SOL
  14. Sandviks IK
    Gottne IF
    Umeå Energi Arena SOL
  15. Notvikens IK
    Stöde IF
    Tunavallens IP
  16. Bergnäsets AIK
    Täfteå IK
    Bergsvallen
  17. Bodens BK FF
    Team TG FF
    Boden Arena
  18. Skellefteå FF
    Friska Viljor FC
    Electrolux Home Arena
  19. Storfors AIK
    Umeå FC Akademi
    Hedens IP Storfors
  20. Ytterhogdals IK
    IFK Östersund
    Svedjevallen
  21. Frösö IF
    Notvikens IK
    Länsförsäkringar AC 1
  22. Ytterhogdals IK
    Storfors AIK
    Svedjevallen
  23. Täfteå IK
    Bodens BK FF
    Täfteborg
  24. Team TG FF
    Skellefteå FF
    Umeå Energi Arena SOL
  25. Stöde IF
    Umeå FC Akademi
    Nordichallen
  26. IFK Östersund
    Sandviks IK
    Jämtkraft Arena
  27. Gottne IF
    Bergnäsets AIK
    Haraldsängen 1

maj

  1. Storfors AIK
    Stöde IF
    Hedens IP Storfors
  2. Sandviks IK
    Ytterhogdals IK
    Umeå Energi Arena SOL
  3. Skellefteå FF
    Täfteå IK
    Electrolux Home Arena
  4. Notvikens IK
    Friska Viljor FC
    Tunavallens IP
  5. Bodens BK FF
    Gottne IF
    Boden Arena
  6. Bergnäsets AIK
    IFK Östersund
    Bergsvallen
  7. Umeå FC Akademi
    Frösö IF
    Umeå Energi Arena SOL
  8. IFK Östersund
    Bodens BK FF
    Jämtkraft Arena
  9. Ytterhogdals IK
    Bergnäsets AIK
    Svedjevallen
  10. Frösö IF
    Stöde IF
    Länsförsäkringar AC 1
  11. Gottne IF
    Skellefteå FF
    Haraldsängen 1
  12. Team TG FF
    Notvikens IK
    Umeå Energi Arena SOL
  13. Sandviks IK
    Storfors AIK
    Storsjö Arena
  14. Friska Viljor FC
    Umeå FC Akademi
    Skyttis IP
  15. Umeå FC Akademi
    Team TG FF
    Umeå Energi Arena SOL
  16. Bodens BK FF
    Ytterhogdals IK
    Boden Arena
  17. Storfors AIK
    Frösö IF
    Hedens IP Storfors
  18. Skellefteå FF
    IFK Östersund
    Electrolux Home Arena
  19. Notvikens IK
    Täfteå IK
    Tunavallens IP
  20. Stöde IF
    Friska Viljor FC
    NP3 Arena
  21. Bergnäsets AIK
    Sandviks IK
    Bergsvallen
  22. Team TG FF
    Stöde IF
    Umeå Energi Arena SOL
  23. Ytterhogdals IK
    Skellefteå FF
    Svedjevallen
  24. Friska Viljor FC
    Frösö IF
    Skyttis IP
  25. Täfteå IK
    Umeå FC Akademi
    Täfteborg
  26. Sandviks IK
    Bodens BK FF
    Sandviks IP
  27. Gottne IF
    Notvikens IK
    Haraldsängen 1
  28. Bergnäsets AIK
    Storfors AIK
    Bergsvallen
  29. Bodens BK FF
    Bergnäsets AIK
    Boden Arena
  30. Notvikens IK
    IFK Östersund
    Tunavallens IP
  31. Umeå FC Akademi
    Gottne IF
    Vildmannavallen IP
  32. Storfors AIK
    Friska Viljor FC
    Hedens IP Storfors
  33. Skellefteå FF
    Sandviks IK
    Electrolux Home Arena
  34. Frösö IF
    Team TG FF
    Länsförsäkringar AC 1
  35. Stöde IF
    Täfteå IK
    NP3 Arena
  36. Bodens BK FF
    Storfors AIK
    Boden Arena
  37. Ytterhogdals IK
    Notvikens IK
    Svedjevallen
  38. Täfteå IK
    Frösö IF
    Täfteborg
  39. Bergnäsets AIK
    Skellefteå FF
    Bergsvallen
  40. Gottne IF
    Stöde IF
    Haraldsängen 1
  41. IFK Östersund
    Umeå FC Akademi
    Jämtkraft Arena
  42. Team TG FF
    Friska Viljor FC
    Tegstunets IP

juni

  1. Friska Viljor FC
    Täfteå IK
    Skyttis IP
  2. Storfors AIK
    Team TG FF
    Hedens IP Storfors
  3. Stöde IF
    IFK Östersund
    Stöde IP
  4. Frösö IF
    Gottne IF
    Länsförsäkringar AC 1
  5. Skellefteå FF
    Bodens BK FF
    Electrolux Home Arena
  6. Notvikens IK
    Sandviks IK
    Tunavallens IP
  7. Umeå FC Akademi
    Ytterhogdals IK
    Umeå Energi Arena SOL
  8. Gottne IF
    Friska Viljor FC
    Haraldsängen 1
  9. Täfteå IK
    Team TG FF
    Täfteborg
  10. IFK Östersund
    Frösö IF
    Jämtkraft Arena
  11. Ytterhogdals IK
    Stöde IF
    Svedjevallen
  12. Skellefteå FF
    Storfors AIK
    Electrolux Home Arena
  13. Bergnäsets AIK
    Notvikens IK
    Bergsvallen
  14. Sandviks IK
    Umeå FC Akademi
    Umeå Energi Arena SOL
  15. Storfors AIK
    Täfteå IK
    Hedens IP Storfors
  16. Stöde IF
    Sandviks IK
    Stöde IP
  17. Frösö IF
    Ytterhogdals IK
    Länsförsäkringar AC 1
  18. Umeå FC Akademi
    Bergnäsets AIK
    Umeå Energi Arena SOL
  19. Friska Viljor FC
    IFK Östersund
    Skyttis IP
  20. Team TG FF
    Gottne IF
    Umeå Energi Arena SOL
  21. Notvikens IK
    Bodens BK FF
    Tunavallens IP
  22. Bodens BK FF
    Umeå FC Akademi
    Boden Arena
  23. Bergnäsets AIK
    Stöde IF
    Bergsvallen
  24. Gottne IF
    Täfteå IK
    Haraldsängen 1
  25. Skellefteå FF
    Notvikens IK
    Electrolux Home Arena
  26. IFK Östersund
    Team TG FF
    Jämtkraft Arena
  27. Sandviks IK
    Frösö IF
    Sandviks IP
  28. Ytterhogdals IK
    Friska Viljor FC
    Svedjevallen
  29. Team TG FF
    IFK Östersund
    Umeå Energi Arena SOL
  30. Friska Viljor FC
    Ytterhogdals IK
    Skyttis IP
  31. Umeå FC Akademi
    Bodens BK FF
    Umeå Energi Arena SOL
  32. Stöde IF
    Bergnäsets AIK
    Stöde IP
  33. Täfteå IK
    Gottne IF
    Täfteborg
  34. Frösö IF
    Sandviks IK
    Länsförsäkringar AC 1
  35. Notvikens IK
    Skellefteå FF
    Tunavallens IP
  36. IFK Östersund
    Täfteå IK
    Jämtkraft Arena

augusti

  1. Täfteå IK
    Ytterhogdals IK
    Täfteborg
  2. Notvikens IK
    Storfors AIK
    Tunavallens IP
  3. Skellefteå FF
    Frösö IF
    Electrolux Home Arena
  4. Storfors AIK
    IFK Östersund
    Hedens IP Storfors
  5. Bergnäsets AIK
    Team TG FF
    Bergsvallen
  6. Bodens BK FF
    Friska Viljor FC
    Boden Arena
  7. Ytterhogdals IK
    Gottne IF
    Svedjevallen
  8. Sandviks IK
    Täfteå IK
    Sandviks IP
  9. Notvikens IK
    Umeå FC Akademi
    Tunavallens IP
  10. IFK Östersund
    Ytterhogdals IK
    Jämtkraft Arena
  11. Stöde IF
    Notvikens IK
    Stöde IP
  12. Täfteå IK
    Bergnäsets AIK
    Täfteborg
  13. Friska Viljor FC
    Skellefteå FF
    Skyttis IP
  14. Gottne IF
    Sandviks IK
    Haraldsängen 1
  15. Team TG FF
    Bodens BK FF
    Umeå Energi Arena SOL
  16. Umeå FC Akademi
    Storfors AIK
    Vildmannavallen IP
  17. Storfors AIK
    Ytterhogdals IK
    Hedens IP Storfors
  18. Bodens BK FF
    Täfteå IK
    Boden Arena
  19. Skellefteå FF
    Team TG FF
    Electrolux Home Arena
  20. Bergnäsets AIK
    Gottne IF
    Bergsvallen
  21. Sandviks IK
    IFK Östersund
    Sandviks IP
  22. Notvikens IK
    Frösö IF
    Tunavallens IP
  23. Umeå FC Akademi
    Stöde IF
    Vildmannavallen IP
  24. Stöde IF
    Storfors AIK
    Stöde IP
  25. IFK Östersund
    Bergnäsets AIK
    Jämtkraft Arena
  26. Täfteå IK
    Skellefteå FF
    Täfteborg
  27. Frösö IF
    Umeå FC Akademi
    Länsförsäkringar AC 1
  28. Ytterhogdals IK
    Sandviks IK
    Svedjevallen
  29. Friska Viljor FC
    Notvikens IK
    Skyttis IP
  30. Gottne IF
    Bodens BK FF
    Haraldsängen 1

september

  1. Bergnäsets AIK
    Ytterhogdals IK
    Bergsvallen
  2. Bodens BK FF
    IFK Östersund
    Boden Arena
  3. Skellefteå FF
    Gottne IF
    Electrolux Home Arena
  4. Notvikens IK
    Team TG FF
    Tunavallens IP
  5. Stöde IF
    Frösö IF
    Stöde IP
  6. Storfors AIK
    Sandviks IK
    Hedens IP Storfors
  7. Umeå FC Akademi
    Friska Viljor FC
    Umeå Energi Arena SOL
  8. Team TG FF
    Umeå FC Akademi
    Umeå Energi Arena SOL
  9. Frösö IF
    Storfors AIK
    Länsförsäkringar AC 1
  10. Ytterhogdals IK
    Bodens BK FF
    Svedjevallen
  11. IFK Östersund
    Skellefteå FF
    Jämtkraft Arena
  12. Täfteå IK
    Notvikens IK
    Täfteborg
  13. Friska Viljor FC
    Stöde IF
    Skyttis IP
  14. Sandviks IK
    Bergnäsets AIK
    Sandviks IP
  15. IFK Östersund
    Notvikens IK
    Jämtkraft Arena
  16. Gottne IF
    Umeå FC Akademi
    Haraldsängen 1
  17. Friska Viljor FC
    Storfors AIK
    Skyttis IP
  18. Sandviks IK
    Skellefteå FF
    Sandviks IP
  19. Bergnäsets AIK
    Bodens BK FF
    Bergsvallen
  20. Täfteå IK
    Stöde IF
    Täfteborg
  21. Team TG FF
    Frösö IF
    Umeå Energi Arena SOL
  22. Storfors AIK
    Bergnäsets AIK
    Hedens IP Storfors
  23. Umeå FC Akademi
    Täfteå IK
    Umeå Energi Arena SOL
  24. Skellefteå FF
    Ytterhogdals IK
    Electrolux Home Arena
  25. Bodens BK FF
    Sandviks IK
    Boden Arena
  26. Stöde IF
    Team TG FF
    Stöde IP
  27. Frösö IF
    Friska Viljor FC
    Länsförsäkringar AC 1
  28. Notvikens IK
    Gottne IF
    Tunavallens IP
  29. Storfors AIK
    Bodens BK FF
    Hedens IP Storfors

oktober

  1. Notvikens IK
    Ytterhogdals IK
    Tunavallens IP
  2. Skellefteå FF
    Bergnäsets AIK
    Electrolux Home Arena
  3. Stöde IF
    Gottne IF
    Stöde IP
  4. Frösö IF
    Täfteå IK
    Länsförsäkringar AC 1
  5. Umeå FC Akademi
    IFK Östersund
    Vildmannavallen IP
  6. Friska Viljor FC
    Team TG FF
    Skyttis IP
  7. Täfteå IK
    Friska Viljor FC
    Täfteborg
  8. IFK Östersund
    Stöde IF
    Jämtkraft Arena
  9. Bodens BK FF
    Skellefteå FF
    Boden Arena
  10. Gottne IF
    Frösö IF
    Haraldsängen 1
  11. Ytterhogdals IK
    Umeå FC Akademi
    Svedjevallen
  12. Sandviks IK
    Notvikens IK
    Umeå Energi Arena SOL
  13. Team TG FF
    Storfors AIK
    Umeå Energi Arena SOL
  14. Team TG FF
    Täfteå IK
    Umeå Energi Arena SOL
  15. Storfors AIK
    Skellefteå FF
    Hedens IP Storfors
  16. Stöde IF
    Ytterhogdals IK
    Stöde IP
  17. Notvikens IK
    Bergnäsets AIK
    Tunavallens IP
  18. Friska Viljor FC
    Gottne IF
    Skyttis IP
  19. Frösö IF
    IFK Östersund
    Länsförsäkringar AC 1
  20. Umeå FC Akademi
    Sandviks IK
    Umeå Energi Arena SOL
  21. Gottne IF
    Team TG FF
    Haraldsängen 1
  22. Täfteå IK
    Storfors AIK
    Täfteborg
  23. IFK Östersund
    Friska Viljor FC
    Jämtkraft Arena
  24. Ytterhogdals IK
    Frösö IF
    Svedjevallen
  25. Sandviks IK
    Stöde IF
    Sandviks IP
  26. Bergnäsets AIK
    Umeå FC Akademi
    Bergsvallen
  27. Bodens BK FF
    Notvikens IK
    Boden Arena