Link

Division 3 damer

Division 3 damer

Sortera på:

maj

  1. Älandsbro AIK
    Skorpeds SK
    Brovalla IP
  2. Arnäs IF
    Bollsta IK
    HumanResurs Arena A 11
  3. Sidensjö IK
    Domsjö IF
    Sidensjö IP
  4. Remsle UIF FF
    Gideälven/Anundsjö
    Remslevallen
  5. Modo FF
    Högakusten
    Kempevallen
  6. Köpmanholmen-Bjästa IF
    Kramfors/Frånö
    Forsvallen Konstgräs
  7. Bollsta IK
    Älandsbro AIK
    Bollstavallen A-plan
  8. Domsjö IF
    Arnäs IF
    Domsjö IP
  9. Gideälven/Anundsjö
    Sidensjö IK
    Biggevallen
  10. Högakusten
    Remsle UIF FF
    Kinavallen
  11. Kramfors/Frånö
    Modo FF
    Kramfors IP A-plan
  12. Skorpeds SK
    Köpmanholmen-Bjästa IF
    Bränna IP
  13. Modo FF
    Köpmanholmen-Bjästa IF
    Kempevallen
  14. Remsle UIF FF
    Kramfors/Frånö
    Remslevallen
  15. Sidensjö IK
    Högakusten
    Sidensjö IP
  16. Arnäs IF
    Gideälven/Anundsjö
    HumanResurs Arena A 11
  17. Älandsbro AIK
    Domsjö IF
    Brovalla IP
  18. Bollsta IK
    Skorpeds SK
    Bollstavallen A-plan
  19. Gideälven/Anundsjö
    Älandsbro AIK
    Biggevallen
  20. Högakusten
    Arnäs IF
    Kinavallen
  21. Kramfors/Frånö
    Sidensjö IK
    Kramfors IP A-plan
  22. Köpmanholmen-Bjästa IF
    Remsle UIF FF
    Forsvallen Konstgräs
  23. Skorpeds SK
    Modo FF
    Bränna IP
  24. Domsjö IF
    Bollsta IK
    Domsjö IP
  25. Remsle UIF FF
    Modo FF
    Remslevallen
  26. Sidensjö IK
    Köpmanholmen-Bjästa IF
    Sidensjö IP
  27. Arnäs IF
    Kramfors/Frånö
    HumanResurs Arena A 11
  28. Älandsbro AIK
    Högakusten
    Brovalla IP
  29. Bollsta IK
    Gideälven/Anundsjö
    Bollstavallen A-plan
  30. Domsjö IF
    Skorpeds SK
    Domsjö IP
  31. Kramfors/Frånö
    Älandsbro AIK
    Kramfors IP A-plan
  32. Köpmanholmen-Bjästa IF
    Arnäs IF
    Forsvallen Konstgräs
  33. Modo FF
    Sidensjö IK
    Kempevallen
  34. Skorpeds SK
    Remsle UIF FF
    Bränna IP
  35. Gideälven/Anundsjö
    Domsjö IF
    Biggevallen
  36. Högakusten
    Bollsta IK
    Kinavallen

augusti

  1. Älandsbro AIK
    Sidensjö IK
    Brovalla IP
  2. Bollsta IK
    Remsle UIF FF
    Bollstavallen A-plan
  3. Domsjö IF
    Modo FF
    Domsjö IP
  4. Gideälven/Anundsjö
    Köpmanholmen-Bjästa IF
    Biggevallen
  5. Högakusten
    Kramfors/Frånö
    Kinavallen
  6. Arnäs IF
    Skorpeds SK
    HumanResurs Arena A 11
  7. Remsle UIF FF
    Älandsbro AIK
    Remslevallen
  8. Sidensjö IK
    Arnäs IF
    Sidensjö IP
  9. Skorpeds SK
    Högakusten
    Bränna IP
  10. Modo FF
    Bollsta IK
    Kempevallen
  11. Kramfors/Frånö
    Gideälven/Anundsjö
    Kramfors IP A-plan
  12. Köpmanholmen-Bjästa IF
    Domsjö IF
    Forsvallen Konstgräs
  13. Älandsbro AIK
    Modo FF
    Brovalla IP
  14. Bollsta IK
    Köpmanholmen-Bjästa IF
    Bollstavallen A-plan
  15. Domsjö IF
    Kramfors/Frånö
    Domsjö IP
  16. Gideälven/Anundsjö
    Högakusten
    Biggevallen
  17. Sidensjö IK
    Skorpeds SK
    Sidensjö IP
  18. Arnäs IF
    Remsle UIF FF
    HumanResurs Arena A 11
  19. Köpmanholmen-Bjästa IF
    Älandsbro AIK
    Forsvallen Konstgräs
  20. Modo FF
    Arnäs IF
    Kempevallen
  21. Remsle UIF FF
    Sidensjö IK
    Remslevallen
  22. Skorpeds SK
    Gideälven/Anundsjö
    Bränna IP
  23. Högakusten
    Domsjö IF
    Kinavallen
  24. Kramfors/Frånö
    Bollsta IK
    Kramfors IP A-plan
  25. Sidensjö IK
    Modo FF
    Sidensjö IP
  26. Arnäs IF
    Köpmanholmen-Bjästa IF
    HumanResurs Arena A 11
  27. Älandsbro AIK
    Kramfors/Frånö
    Brovalla IP
  28. Bollsta IK
    Högakusten
    Bollstavallen A-plan
  29. Domsjö IF
    Gideälven/Anundsjö
    Domsjö IP
  30. Remsle UIF FF
    Skorpeds SK
    Remslevallen